NFL

Ależ sensacja! Jest nowy lider. Tak wygląda tabela Ligi Mistrzów

Published

on

Nie Real Madryt, nie Arsenal i nie PSG – żadna z tych drużyn nie jest liderem Ligi Mistrzów po wtorkowych meczach. W tabeli przewodzi sensacyjnie Aston Villa, która pozostaje niepokonana i ciągle nie straciła bramki! Działo się we wtorkowych meczach Ligi Mistrzów i nie brakuje sensacyjnych miejsc m.in. wspomnianych paryżan.

Gra w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów rozpoczęła się od rozgromienia przez AS Monaco (2. miejsce) FK Crvenę zvezdę (35.) aż 5:1. Z kolei w drugim ze spotkań rozgrywanych o 18:45 AC Milan (21.) wygrał 3:1 z Club Brugge (26.). Z kolei o godzinie 21:00 rozpoczęła się gra w siedmiu kolejnych wtorkowych spotkaniach.

Hitem wtorkowych meczów była rywalizacja Realu Madryt (9.) z Borussią Dortmund (5.) i było to zdecydowanie kapitalne widowisko. “Królewscy” przegrywali u siebie do przerwy 0:2, ale po przerwie pokazali, że są królami Europy i wygrali 5:2! Po tym spotkaniu BVB utraciła miejsce lidera.

A tym, przynajmniej do środowych meczów, jest Aston Villa (1.)! Drużyna Unaia Emery’ego wygrała u siebie 2:0 z Bologną (28.), z Łukaszem Skorupskim i Kacprem Urbańskim w składzie. Kolejną wpadkę w Lidze Mistrzów zaliczyło też PSG (17.). Paryżanie zremisowali tylko u siebie z PSV Eindhoven (27.).