NFL

To brzmi jak wyrok. Dramat gwiazdora Realu. Potwierdził najgorsze

Published

on

Real Madryt wygrał 2:0 z Villarrealem w meczu 9. kolejki La Liga. Nastroje kibiców Realu po tym meczu nie są jednak najlepsze. Wszystko przez bardzo poważną kontuzję, której w trakcie meczu doznał Dani Carvajal. Obrońca Realu próbował wybić piłkę, ale niemal od razu padł na ziemię z ogromnym bólem. W nocy potwierdził najgorszą możliwą diagnozę. “Będę musiał przejść operację” – poinformował fanów.

Real Madryt w meczu z Villarrealem odniósł dość bezproblemowe zwycięstwo. Już w 14. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki fantastycznej bramce z dystansu Federico Valverde. Po przerwie nawet piękniejszym trafieniem popisał się Vinicius Junior. Real zrównał się punktami z Barceloną, która w niedzielę zagra z Deportivo Alaves.

W samej końcówce meczu doszło do bardzo groźnie wyglądającej sytuacji. Dani Carvajal próbował wybić piłkę, ale uszkodził przy tym kolano. Na powtórkach można zobaczyć nienaturalnie wygiętą nogę obrońcy. Od razu padł na ziemię z ogromnym bólem. Boisko opuścił na noszach.

Uraz od początku wyglądał bardzo poważnie. W nocy piłkarz Realu potwierdził najgorsze możliwe przewidywania. Czeka go przynajmniej kilka miesięcy przerwy.