NFL

NEWSGigantyczna sensacja na Wimbledonie! Obrończyni tytułu odpadła w pierwszej rundzie

Published

on

Marketa Vondrousova nie obroni wywalczonego przed rokiem tytułu na Wimbledonie. Szósta rakieta świata pożegnała się z tegoroczną edycją turnieju już na etapie pierwszej rundy. Czeszka w dwóch setach przegrała z niżej notowaną Jessiką Bouzas Maneiro (4:6, 2:6). Poniżej skrót meczu Jessica Bouzas Maneiro – Marketa Vondrousova.

W pierwszym secie Vondrousova została przełamana dwukrotnie. Hiszpanka zachowała więcej zimnej krwi w kluczowych momentach partii, którą ostatecznie wygrała 6:4. Czeszka musiała wziąć się do pracy w drugiej odsłonie rywalizacji. W niej jednak ponownie ze znakomitej strony zaprezentowała się Bouzas Maneiro.