NFL

Tak Robert Lewandowski zachował się po golu z Bayernem Monachium [WIDEO]

Published

on

Robert Lewandowski nie zawodzi! Napastnik Barcelony wykorzystał znakomitą sytuację i strzelił arcyważnego gola na 2:1 w hitowym starciu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów! Kibice z pewnością mogli docenić to, jakim szacunkiem do byłego pracodawcy wykazał się snajper. To był pokaz wielkiej klasy. Dużo bardziej jednak od gestu Lewandowskiego dziwić może zachowanie jego kolegów z drużyny.

FC Barcelona w minionej kolejce pewnie pokonała Young Boys aż 5:0 i do starcia z Bayernem przystępowała po dwóch wygranych w lidze hiszpańskiej, w której jest liderem. Starcie z Bayernem od początku wydawało się jednak arcywymagające, bowiem Katalończycy z ostatnich 15 meczów z Bawarczykami wygrali tylko dwa razy. Barcelona prowadzi jednak do przerwy 3:1, a drugiego gola zdobył Robert Lewandowski!

Robert Lewandowski strzelił w Lidze Mistrzów! Zaskakująca reakcja
Napastnik w 36. minucie wykorzystał przypadkowe podanie od Fermina Lopeza i strzelił do pustej bramki Bayernu! Polak nie celebrował zdobytej bramki. Wszystko przez historię występów Lewandowskiego w Bayernie. Polak rozegrał dla Bawarczyków aż 375 spotkań w latach 2014-2022 i jest uznawany w Bayernie za klubową ikonę

Jednak wystarczy obejrzeć powtórkę, aby zobaczyć, że nawet sam “Lewy”, choć nie świętował, zdziwił się, że nie podbiegli do niego koledzy. Raphinha był bliżej asystującego w tej akcji Fermina Lopeza i pozostał przy nim – nie ruszyli oni w kierunku strzelca.