NFL

Wpis sponsora kadry niesie się po sieci. Ale napisali!

Published

on

Reprezentacja Polski zremisowała w meczu czwartej kolejki Ligi Narodów z Chorwacją 3:3. W spotkaniu nie brakowało emocji i zwrotów akcji, a starcie na PGE Narodowym w Warszawie doskonale podsumowano na profilu w mediach społecznościowych sponsora reprezentacji Polski — InPostu. “Mecz jak odbiór i zwrot przez paczkomat” — brzmiał początek wpisu… Pod nim pojawiło się wiele komentarzy!

Co tam się działo! Biało-Czerwoni już po kilku minutach prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Piotra Zielińskiego. Niestety chwilę później nie było już tak kolorowo, bo w zaledwie kilka minut Polacy stracili aż trzy bramki. Wyrównać udało się dopiero w drugiej połowie.

Polacy mieli szansę na to, by objąć prowadzenie w meczu, po tym, jak bramkarz Chorwatów Dominik Livaković w 76. minucie spotkania zobaczył czerwoną kartkę po faulu na Robercie Lewandowskim. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale mimo to napastnik Barcelony nie opuścił boiska. Biało-Czerwonym mimo to nie udało się odwrócić losów meczu, który jest szeroko komentowany. To, co działo się na Stadionie Narodowym, opisano w kilku słowach na profilu w mediach społecznościowych sponsora polskiej kadry.