Connect with us

NFL

Jest już o tym głośno na Białorusi. Ujawnili, co brat Wiktorii Azarenki robił w Polsce, specjalna wizyta

Published

on

Wiktoria Azarenka musiała podjąć bolesną decyzję. Podobnie jak jej rodaczka Aryna Sabalenka z powodu problemów zdrowotnych musiała wycofać się z Wimbledonu. Jednakże wedle najnowszych doniesień Białorusinów, zawodniczka ma pojawić się na igrzyskach olimpijskich, które odbędą się tuż po zakończeniu wielkoszlemowego turnieju w Anglii. Sytuacja Azarenki nie była wcale taka pewna, bowiem sama zainteresowana nie zabierała publicznie głosu w sprawie wyjazdu do Francji. Dziennikarze portalu “sport5.by” wlali teraz nadzieje w serca kibiców sportsmenki.

Nadszedł czas, aby dokończyć leczenie ramienia. Azarenka pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Paryża” – przekazał portal i dodał – “Białoruska tenisistka Wiktoria Azarenka pojedzie na Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu. Świadczy o tym zaktualizowana lista indywidualnych neutralnych zawodników zamieszczona na stronie internetowej MKOl” – czytamy na stronie. W ostatnich dniach nie tylko zawodniczka znalazła się na ustach rodaków. Oto co piszą o osobie z jej rodziny.

Jak donosi serwis “Tribuna”, kilka dni temu w stolicy Polski otworzono bar “Buns&Bottles”. Tak naprawdę jest to odrodzenie znanego w Mińsku lokalu, który działał w latach 2016-2022. W sierpniu 2022 roku bar został zamknięty po tym, jak piosenkarka Meriem Gerasimenka wykonała na ulicy, w której mieścił się budynek piosenkę ukraińskiego zespołu “Okiyan Elza”, po czym została zatrzymana. Podobny los spotkał także właścicieli wspomnianego lokalu. Wszystkim oskarżonym po czasie udało się opuścić Białoruś i przenieść do Polski, gdzie podjęli decyzję o wznowieniu działalności.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2024 USAmax24